Czytasz:
Plac zabaw w pokoju dzieci─Öcym

Plac zabaw w pokoju dzieci─Öcym

Jak zrobi─ç Plac zabaw w pokoju dzieci─Öcym

Narożny podest z ruchomym stolikiem urozmaici zabawę i pobudzi dziecięcą wyobraźnię. Jest w nim także sporo miejsca na zabawki i niezliczone drobiazgi.

Jak zrobić Plac zabaw w pokoju dziecięcym
Jak zrobić Plac zabaw w pokoju dziecięcym

Kasia, która lubi bawić się w dom, spodziewa się dziś gości. Na przyjemną pogawędkę przy kawie przyjdą ze swoimi „pociechami” dwie koleżanki. W tym celu dwuczęściowy podest zostanie rozło- żony, tak by powstały stolik do kawy i ławeczka do siedzenia. W deszczowe dni Kasia, prawdziwy mól książkowy, z przyjemnością układa się na podeście z pasjonującą lekturą.

Wystarczy przecież wymościć sobie miejsce miękkimi poduszkami, by w przytulnym kąciku zapomnieć o bożym świecie. Na ruchomej części narożnika można też z powodzeniem grać w chińczyka i w karty albo wypłynąć niczym stateczkiem na szerokie wody dziecięcego pokoju. Możliwości wykorzystania narożnego mebla w zabawach dziecięcych są nieograniczone.

Podest to niezastąpiony rekwizyt w zabawach i praktyczny schowek. Ponieważ jego wnętrze kryje sporo miejsca na wysuwane pojemniki, posprzątanie zabawek to żaden wysiłek, nawet dla małych leniuchów.

Jak oceniasz artykuł?
Ciekawy
1
Mo┼╝e by─ç
0
Śmieszny
0
Świetny
1
Wyj─ůtkowy
0
Zobacz komentarze (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Miesi─Öcznik dla majsterkowicz├│w, wydawany w Polsce od 1991 roku.

G┼é├│wne tematy: oryginalne projekty do samodzielnego wykonania, przyk┼éady praktycznych rozwi─ůza┼ä, pomys┼éy na napraw─Ö, odnawianie starych mebli lub sprz─Öt├│w, porady, sugestie specjalist├│w, testy narz─Ödzi i materia┼é├│w (elektronarz─Ödzia, narz─Ödzia r─Öczne, chemia budowlana), informacje rynkowe.

JEDYNY MAJSTER, KT├ôREMU MO┼╗ESZ ZAUFA─ć!

Do G├│ry