Czytasz:
Ogrodowy raj, taras z desek

Ogrodowy raj, taras z desek

Majster - majsterkowanie zrób to sam
DOM I OTOCZENIE
dodano: 2013-07-03
Ogrodowy raj, taras z desek

Miejsce pod drzewem, między dwoma stawami, jest idealne, by uciec od towarzystwa i ułożyć się na kocu z dobrą książką. Dzięki drewnianemu podestowi ogród jeszcze zyskał na uroku – książkę możemy czytać, siedząc w wygodnym fotelu.

Takie miejsce jest jedyne w swoim rodzaju – zadrzewiona działka z dwoma niewielkimi stawami. Ale przecież każdy ogród ma swoją specyfikę i niepowtarzalne, zaciszne zakątki, np. z niesamowitym widokiem, imponującym drzewem, bujnym krzewem pnącej róży lub starym murem. Dzięki drewnianym podestom można wykorzystać niewielkie powierzchnie, nawet jeśli podłoże jest nierówne lub poprzerastane korzeniami. Konstrukcje są dość lekkie i nie wymagają wielowarstwowej podbudowy, jak np. bruk.

Przeczytaj także
Majster - majsterkowanie zrób to sam
Więcej w miesięczniku „Majster” nr 04/2011 »
Drukuj »
Jak oceniasz artykuł?
Ciekawy
0
Może być
0
Śmieszny
0
Świetny
0
Wyjątkowy
0
Zobacz komentarze (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Miesięcznik dla majsterkowiczów, wydawany w Polsce od 1991 roku.

Główne tematy: oryginalne projekty do samodzielnego wykonania, przykłady praktycznych rozwiązań, pomysły na naprawę, odnawianie starych mebli lub sprzętów, porady, sugestie specjalistów, testy narzędzi i materiałów (elektronarzędzia, narzędzia ręczne, chemia budowlana), informacje rynkowe.

JEDYNY MAJSTER, KTÓREMU MOŻESZ ZAUFAĆ!

Do Góry